O NAS

Image

O Nas

Firma Door Plus oferuje wypełnienia drzwiowe oraz akcesoria i szklenia do drzwi PCV nowej generacji. Prezentowane wyroby są produkowane z najwyższej jakości materiałów i oznaczają się starannym wykonaniem w każdym detalu. Dzięki nim drzwi z PCV i aluminium stanowią bezkonkurencyjną alternatywę dla takich produktów jak standardowe drzwi stalowe lub drewniane. Są mocne, wytrzymałe i umożliwiają znaczną oszczędność energii. Dostępne w bogatej gamie wzorów i wykończeń stanowią podstawę wielu oryginalnych aranżacji i doskonale spełniają swoją rolę

Image

Wypełnienia drzwiowe

Wypełnienia wsadowe jak i nakładkowe (panelowe) to kluczowy element, dzięki któremu drzwi wejściowe z PCV nabierają unikalnego charakteru i oznaczają się wysokim współczynnikiem przenikalności termicznej oraz odporności na warunki klimatyczne.
Image

Akcesoria drzwi

Oferujemy szeroki wybór dodatków dedykowanych do drzwi z PCV. Pochwyty drzwiowe, wykonane ze stali nierdzewnej to gwarancja jakości i uniwersalny design. W kolekcji dostępne są również eleganckie wrzutki na listy, które z powodzeniem pełnią funkcję ozdobną.

Image

Szklenia

Wykonane metodą metodą ciągłego walcowania szkło ornamentowe zapewnia maksimum prywatności przy jednoczesnym doświetleniu pomieszczenia. W zależności od wybranego wzoru szyby uzyskują różny stopień zaciemnienia i maskowania.